Nauka hiszpańskiego to nasza pasja!

Innowacyjna i nowoczesna szkoła językowa, założona w 2019 roku, w Jaśle.

Co wyróżnia szkołę językową La sonrisa?

Przede wszystkim w naszej szkole uczymy się języka hiszpańskiego z uśmiechem :)

• zajęcia w kameralnych grupkach – maksymalnie 8. osób;
  • Już od pierwszych zajęć mówimy wyłącznie po hiszpańsku;
  • łączymy naukę języka z poznawaniem krajów i regionów hiszpańskojęzycznych;
  • odkrywamy kulturę miejsc na świecie, w których mówi się w języku hiszpańskim;

Opinie ludzi, którzy nauczyli się z nami mówić po hiszpańsku

To najlepsze potwierdzenie, że wspólnie spędzony czas,
to rozwój przygoda, nowe i przydatne umiejętności!

„Na lekcjach jest fantastycznie. Ola dba o każdego indywidualnie. Jest wyrozumiała i cierpliwa, jeśli czegoś nie ogarniam. Dobiera metody i różne fajne aktywności, więc nikt się nie nudzi. Nie mogę doczekać się wznowienia lekcji (¡ese maldito virus!). W oczekiwaniu na spotkania w „La sonrisa”, oglądam hiszpańskie seriale na Netflixie. Ale to nie to samo…”

Rafał Buglewicz

Student

„Fantastyczna prowadząca, pani Ola to chodzący profesjonalizm, ma doskonały kontakt z dziećmi. Stosowane metody i prowadzenie zajęć przez zabawę, dają rewelacyjne efekty. Moje dzieci uwielbiają język hiszpański. ❤️❤️❤️ Gorąco polecam 😄”

Magdalena Kusibab

Mama uczniów

„Jestem uczennicą Pani Oli od 2 lat i cenie sobie bardzo Jej zaangażowanie w prowadzenie zajęć, które są zupełnie inne niż nauka w szkole. Sprawia, że zaczyna się mówić w tym języku, co jest bardzo istotne w nauce języka. Serdecznie polecam !!! :)”

Natalia Starościak

Studentka

Ty tez chcesz nauczyć się hiszpańskiego?

Ze swojej strony zapewniamy potrzebne materiały
i miłą atmosferę na każdym etapie nauki.
To proste, wystarczy napisać do nas maila lub po prostu zadzwonić.

Ile trzeba mieć lat aby rozpocząć naukę w szkole La Sonrisa?

Nasze programy nauczania przeznaczone są dla dzieci od lat 6. To ważne aby zacząć możliwie jak najwcześniej, ponieważ umysł dziecka w sposób niespotykanie łatwy przyswaja sobie język obcy, kształtuje wyobraźnie i poszerza informacje o otaczającym świecie. Znajomość języka to najlepsza inwestycja w dorosłe życie dziecka!

Kiedy rozpoczynają się kursy językowe?

• U nas kursy odbywają się przez cały rok. Wystarczy skontaktować się z nami a dobierzemy a wspólnie dobierzemy grupę o odpowiednim poziomie językowym i będziemy mogli zacząć mówić po hiszpańsku tak szybko jak to będzie możliwe.

Jakie poziomy kursów są w ofercie?

Kursy w szkole La Sonrisa prowadzone są na poziomach: podstawowym, średniozaawansowanym, zaawansowanym oraz zaawansowanym wyższym. W zależności od umiejętności posługiwania się językiem, wspólnie dobieramy właściwy poziom, który pozwala na dalszy progres nauki języka.

Podejmij decyzję już dziś!

Skorzystaj z formularza kontaktowego, napisz nam na jakim jesteś poziomie umiejętności i od kiedy możemy zacząć!